Головна > Destination > Греція


 

Грецька республіка знаходиться в південно-східній частині Європи — на південному сході Балканського півострова, званого греками також і півостровом Емоса. Стародавня Греція займає важливе місце у всесвітньо-історичному процесі. Її досягнення багато в чому лягли в основу європейської культури.

Сучасна Греція вабить туристів з усього світу своїми численними пам’ятниками культури, архітектури і розвиненою інфраструктурою. Безмежне привітність місцевих жителів, колоритні народні свята з піснями і танцями, найкориснішу (і смачну!) В світі їжу з терпким молодим вином забезпечить вам відпочинок в Греції! З Туристичний агенцію «Дон Кіхот» Ви можете відвідати найвідоміші острова Греції: Крит, Родос і Кос. згорнути
У Греції широко розвинені пляжний, екскурсійний та еко-туризм. Практично цілий рік світить сонце, не буває дощів. Вся Греція являє собою музей під відкритим небом, розбитий на безліч островів, що відрізняються як за характером, так і з економічних і культурними ознаками. Тури в Грецію, на острови — це прекрасна можливість поринути в самобутню грецьку життя, отримати насолоду від тишею і самітністю. Життя на острові — це вузькі сільські вулички і стежини, незліченні церкви, вітряні млини.

Other Trips