Головна > Trip Types > Автобусний тур Європою

Зателефонуйте до нас і Ви отримаєте:

  • одразу 5% знижки на обраний Вами тур, та так само на другу покупку туру, на протязі року (гарантовано краща ціна) акція діє до 14.02.2019
  • кожна третя покупка туру (на протязі року)  — отримайте максимальну знижку для постійних клієнтів  від 7% до 10% (нижче не буває!)  акція діє до 14.02.2019
  • менеджер допоможе швидко підібрати тур (ціна\якість\час)
  • можливість залишити заявку на раннє бронювання по карщій ціні зі знижкою (отримати відпочинок на морі або тур Європою за 50% вартості!!)
  • і для тих хто не зі Львова, ми робимо трансфер, зустрічаємо і проваджаємо у подорож до самого автобусу/літака
  • якщо ви читаєте це вечором — відправте заявку і Вам передзвонять та нададуть консультацію і знижку на тур.

!!!Важливо: для всіх турів є обов’язкови купівля мінімального «турпакету» (вимога усіх туроператорів по продукту автобусний тур Європою). Ціна мінімального турпакету залежить від туру. Вона коливається від 11€ до 60€. Що таке Турпакет?

На сайті преставлено лише не велика кількість турів, тому що програми турів змінюються та створюються нові тури. Щоб знайти більшу кількість турів — скористайся пошуком туру онлайн.

Підпишись на гарячі та цікаві пропозиції — тур Європою

Автобусний тур Європою від 38€.  А щоб отримати кращу ціну на тур — потрібно робити раннє бронювання. Відповідно спитай у менеджера на яку дату краща ціна на автобусний тур Європою!

З приводу питань замовлення туру телефонуйте:
+38 (067) 377 83 53
+38 (066) 355 58 59

ПОШУК ТУРУ ОНЛАЙН <—-жми сюди