Головна > Статті > Uncategorized > Що потрібно знати перед поїздкою в Єгипет?

Що потрібно знати перед поїздкою в Єгипет?

Плануючи подорож в ту чи іншу країну, кожному туристу бажано дізнатися більше про життя і традиціях народу даної країни, а також почитати поради та застереження. Адже якщо турист новачок і не бував у багатьох країнах, то йому дуже легко потрапити в пастку і обманні авантюри.

У цій статті наведені приклади ситуацій для тих хто придбав путівки в Єгипет, які можуть статися в Єгипті, наведені рекомендації уникнення обману. Можливо, не всі туристи чули, що Єгипет — це «імператор розлучень». Навіть придумані анекдоти з приводу цього жарту. Наприклад, щоб злізти з верблюда, потрібно заплатити господареві ще більше, ніж катання на самому верблюді. Це цілком не виглядає жартом і зовсім не смішно, коли туристи стикаються з цим в реальному житті. Правда, не скрізь таке відбувається, але власники верблюдів можуть поставити туриста в таку ситуацію. Звичайно, екскурсії можна придбати в агентствах, які розміщені на єгипетських вулицях, але це не факт, що турист потрапить не екскурсію. А про сплачені гроші за екскурсію підуть комусь в кишеню. Так би мовити ні грошей, ні екскурсії. Якщо бажаний тур і відбудеться, то не цілком ймовірно, що гід розповідатиме на незрозумілій мові, хоча буде намагатися щось сказати по-російськи. А автобус буде виглядати так, як ніби він списаний вже на металобрухт. Тому про це треба знати і бути до всього готовим.
Єгипет красиві місця
Якщо туристи захочуть зробити в Єгипті шопінг, то потрібно бути в 100 разів уважніше, адже кожна річ може виявитися підробкою. Особливо пильним треба бути при виборі дорогоцінних каменів, ювелірних прикрас, дорогих сувенірів. Підробленими можуть виявитися навіть парфуми і папірус! Безумовно краще вирушати в спеціалізовані магазини. Якщо Ви перебуваєте на базарчику, то краще обійти всі лавочки, порівняти цінні і подивитися весь товар. Місцеві жителі швидко визначають хто новенький і хто не досвідчений. Туристу можуть пропонувати купувати питну воду в кілька разів дорожче. Найкраще пройтися по магазинчиках, попитати ціни, порівняти і тільки тоді робити покупку.
У ресторанах і готелях також потрібно тримати все під контролем. Після приємної вечері в ресторані, в рахунок можуть вписати страви, які гості не замовляли. А в готелі можуть написати в рахунок послуги, які не були замовлені. Дуже часто трапляються випадки підсовування гостям недопалені кальян, який використовували попередні туристи. З мобільними телефонами також потрібно бути напоготові.
shopping egypt
Якщо турист підключився до місцевого оператора, на його телефон починають часто надзвонювати. У такій ситуації ні в якому разі не відповідайте, бо гроші на рахунку полетять з великою швидкістю. Туристи в Єгипті частенько бажають замовити таксі. З таксистами треба бути дуже обережними, тому що серед них є досвідчені обманщики. Перед тим як кудись їхати на таксі, заздалегідь обговоріть з таксистом вартість поїздки або нехай він відразу включає лічильник. Платіть таксисту тільки, коли доїдете до потрібного місця. Краще платити без здачі, але якщо таксисту потрібно дати здачу, то спочатку турист повинен отримати здачу, а потім дати гроші таксисту. Можливо, це звучить дивно, але так потрібно страхувати себе. Краще зробити оплату, коли вийдете з машини. Ні в якому разі не йти на поводу таксиста, якщо він почне шантажувати або маніпулювати вартістю проїзду. Якщо буде потрібно, то пригрозіть поліцією. У таких випадках не потрібно соромитися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *